Вебінар «Особливості роботи з виборцями в сільській місцевості»

Політичні партії
Старт
08
квітня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує серію вебінарів в рамках програми «Партійна абетка від А до Я» та запрошує долучитись до онлайн події «Особливості роботи з виборцями в сільській місцевості», що відбудеться 8 квітня о 17:00 годині. Реєстрація: http://bit.ly/2NUOdWl 

До участі запрошуються представники політичних партій, виборчих штабів, активісти. Ціль вебінару – надати інформацію щодо основних методів комунікації з виборцями, які проживають у сільській місцевості, пояснити особливості роботи партії в невеликих населених пунктах, психологічні аспекти взаємодії з мешканцями, що за певної взаємодії партії з ними могли б стати її активом.   

Під час невимушеної дискусії експерти МРІ разом з учасниками вебінару будуть мати нагоду обговорити основні технології роботи партії в сільській місцевості, будуть проаналізовані особливості публічної комунікації з виборцями, надані практичні рекомендації щодо того, які помилки можуть бути допущені та як їх можна уникнути. В цілому, буде обговорена партійна робота на рівні ОТГ в міжвиборчий період.  

Спікер: Юрій Громовський, громадський діяч, політичний консультант, депутат Черкаської обласної ради декількох скликань 
Модератори: Максим Колєсников, політичний консульнант із понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній 
В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ 

Учасники онлайн бесіди матимуть можливість поставити запитання запрошеному спікеру. Загальна тривалість розмови – 2 години.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути