Молодь

Молодь
Для кого ця програма?

Молодь від 15 до 17 років, а також від 18 до 35 років.

Залучення молодих людей до мирної участі в політичному житті України та виховання небайдужого ставлення молоді до майбутнього власної країни є вкрай необхідним чинником успішного демократичного поступу. Завдяки молодіжним програмам МРІ, ми сприяємо залученню молоді до мирної участі в політичному процесі і допомагаємо готувати наступне покоління політичних, державних та громадських лідерів.

З метою посилення ролі молоді в політичному процесі в Україні МРІ:

  • залучає молодих людей до участі в політичному житті;
  • забезпечує молодь необхідними навичками і знаннями для більш ефективного залучення до роботи у сфері управління;
  • допомагає готувати наступне покоління політичних, державних та громадських лідерів;
  • залучає молодь до проектів, які допомагають поліпшити життя їхніх громад.

Надаючи особливої ваги роботі з політичними і громадськими активістами у віці до 40 років, МРІ проводить різні молодіжні програми у співпраці з місцевими осередками політичних партій і громадськими організаціями з метою забезпечення ними більш активної участі своїх молодих членів та вдосконалення їхньої майстерності задля успішного майбутнього цих організацій, тим самим заохочуючи їх до посилення ролі молоді в політичному та громадському житті. Завдяки програмам МРІ посилюється вплив молоді у процесах вироблення політики та прийняття рішень органами влади. Зібравши молодих людей разом, ми забезпечуємо їх необхідними навичками і знаннями для більш ефективного залучення до роботи у сфері управління і лобіювання важливих для молоді питань.

Академія молодого громадянина пропонує ряд навчальних семінарів для молоді у віці 15-17 років, спрямованих на висвітлення питань громадянської освіти та адвокаційної діяльності серед молоді. 

Школа молодого політика (YPLS) - це можливість вступного базового навчання для молоді, яка прагне більш активно долучитися до діяльності громадських організацій та політичних партій.

Академія політичного лідерства (PLA) пропонує ряд поглиблених семінарів на більш складні теми у сфері політичної та громадянської діяльності, які об'єднують членів політичних партій, громадських активістів та депутатів місцевих рад у віці до 40 років з усієї України.

Навчальні поїздки: Найактивніші учасники програм YPLS та PLA, які виявили максимальну ініціативу щодо реалізації набутого завдяки цим програмам досвіду в своїх громадах і організаціях, обираються МРІ для участі в навчальних поїздках до країн колишнього радянського блоку, які тепер є державами-членами Європейського Союзу. Ці навчальні поїздки націлені на отримання передового досвіду для проведення демократичних реформ, а також показують приклади того, чого можна досягти в Україні.

Якщо ви бажаєте взяти участь у будь-якій з цих програм, будь ласка, шукайте опції для подачі заявок, які доступні на цьому сайті у розділі Календар подій.

 

Якщо ви представляєте політичну партію чи громадську організацію та бажаєте співпрацювати з МРІ в Україні у сфері підготовки молодих членів вашої організації, будь ласка, надішліть запит на адресу: iriukraine@iri.org.

Досягнення та Історії

Як поразка на виборах може стати стимулом до більш активних дій
Дінара Габібуллаєва, молода ініціативна 23-річна жінка, черпає натхнення у своїй діяльності, спрямованій на досягнення прогресу в Україні.
Переглянути
Дніпровська міська рада фінансує програму дебатів у загальноосвітніх школах
Один з наріжних каменів демократії – толерантність і живе обговорення різних точок зору.
Переглянути
Робота на місцевому рівні: історія молодого лідера, який бореться з корупцією в Україні
Починаючи з 2008 року, з першого курсу навчання на факультеті політології університету, Тарас Случик активно займався громадським лобіюванням.
Переглянути
Більше історій успіху

Ресурси програми

Представники влади
Молодь
Громадяни
Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни

Більше ресурсів