Молодь

Молодь
Для кого ця програма?

Молодь від 15 до 17 років, а також від 18 до 35 років.

Залучення молодих людей до мирної участі в політичному житті України та виховання небайдужого ставлення молоді до майбутнього власної країни є вкрай необхідним чинником успішного демократичного поступу. Завдяки молодіжним програмам МРІ, ми сприяємо залученню молоді до мирної участі в політичному процесі і допомагаємо готувати наступне покоління політичних, державних та громадських лідерів.

З метою посилення ролі молоді в політичному процесі в Україні МРІ:

  • залучає молодих людей до участі в політичному житті;
  • забезпечує молодь необхідними навичками і знаннями для більш ефективного залучення до роботи у сфері управління;
  • допомагає готувати наступне покоління політичних, державних та громадських лідерів;
  • залучає молодь до проектів, які допомагають поліпшити життя їхніх громад.

Надаючи особливої ваги роботі з політичними і громадськими активістами у віці до 40 років, МРІ проводить різні молодіжні програми у співпраці з місцевими осередками політичних партій і громадськими організаціями з метою забезпечення ними більш активної участі своїх молодих членів та вдосконалення їхньої майстерності задля успішного майбутнього цих організацій, тим самим заохочуючи їх до посилення ролі молоді в політичному та громадському житті. Завдяки програмам МРІ посилюється вплив молоді у процесах вироблення політики та прийняття рішень органами влади. Зібравши молодих людей разом, ми забезпечуємо їх необхідними навичками і знаннями для більш ефективного залучення до роботи у сфері управління і лобіювання важливих для молоді питань.

Академія молодого громадянина - це можливість вступного базового навчання для молоді, яка прагне більш активно долучитися до діяльності громадських організацій та політичних партій. 

Школа молодого політика (YPLS) пропонує ряд навчальних семінарів для молоді у віці 15-17 років, спрямованих на висвітлення питань громадянської освіти та адвокаційної діяльності серед молоді.

Академія політичного лідерства (PLA) пропонує ряд поглиблених семінарів на більш складні теми у сфері політичної та громадянської діяльності, які об'єднують членів політичних партій, громадських активістів та депутатів місцевих рад у віці до 40 років з усієї України.

Навчальні поїздки: Найактивніші учасники програм YPLS та PLA, які виявили максимальну ініціативу щодо реалізації набутого завдяки цим програмам досвіду в своїх громадах і організаціях, обираються МРІ для участі в навчальних поїздках до країн колишнього радянського блоку, які тепер є державами-членами Європейського Союзу. Ці навчальні поїздки націлені на отримання передового досвіду для проведення демократичних реформ, а також показують приклади того, чого можна досягти в Україні.

Якщо ви бажаєте взяти участь у будь-якій з цих програм, будь ласка, шукайте опції для подачі заявок, які доступні на цьому сайті у розділі Календар подій.

 

Якщо ви представляєте політичну партію чи громадську організацію та бажаєте співпрацювати з МРІ в Україні у сфері підготовки молодих членів вашої організації, будь ласка, надішліть запит на адресу: iriukraine@iri.org.

Досягнення та Історії

Академія політичного лідерства допомагає українським активістам опановувати нові навички для ефективної роботи з молоддю
Після навчання в [Академії] у мене з’явилося більше впевненості в тому, що я зможу представити свої ідеї більш переконливо задля втілення позитивних змін у моїй громаді
Переглянути
Співпраця між представництвами МРІ в Україні та Польщі: сприяння економічному зростанню через програми обмінів
Щодо програм обмінів часто виникає питання, чи вони дійсно можуть провадити до відчутних, тривалих змін, опираючись лише на особисті зв’язки людей з різних країн
Переглянути
Як поразка на виборах може стати стимулом до більш активних дій
Дінара Габібуллаєва, молода ініціативна 23-річна жінка, черпає натхнення у своїй діяльності, спрямованій на досягнення прогресу в Україні.
Переглянути
Більше історій успіху

Ресурси програми