Планування ефективної виборчої кампанії [вебінар]

Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
17
вересня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Четвер, 17 вересня 2020 року. Початок о 16:00 год.

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) в рамках ініціативи #DefineYourFuture 17 вересня 2020 року проведе вебінар на тему « Планування ефективної виборчої кампанії». Початок о 16:00 год.

До участі у вебінарі запрошується активна молодь, представники виборчих штабів партій та кандидати у депутати, які планують брати участь у місцевих виборах 2020 року.

Учасники вебінару дізнаються про те, як ефективно розпланувати кампанію до місцевої ради за місяць до виборів. Тренерка поділиться порадами, як наперед спланувати ключові завдання кампанії та проговорити їх з командою, яку Ви, як кандидат, можете вважати своїм міні штабом. Також під час вебінару Ви дізнаєтеся про те, як правильно поєднати декілька ключових елементів - таких як люди, ресурси, інформація та час. Від того, наскільки ефективно Ви зможете розподілити ці складові, залежить успіх виборчої кампанії.

Під час вебінару будуть обговорюватися наступні теми:

  • Розроблення стратегії власної кампанії кандидата
  • Розрахунок правильної кількості людей у міні-штаби
  • Планування зустрічей з виборцями
  • Обов’язкові заходи для успішної кампанії

Тренерка вебінару: Юлія Вусенко - експертка з місцевого самоврядування, депутатка Луцької міської ради, у 2015-17 працювала секретарем Луцької міської ради. У лютому-березні 2017 року тимчасово виконуюча обов'язки Луцького міського голови. Координаторка північного регіону Української жіночої демократичної мережі.

Також ви зможете поставити питання тренеру та обговорити важливі питання проведення виборчої кампанії в умовах пандемії.

Для участі необхідно заповнити анкету до 17 вересня 2020 рокуhttps://bit.ly/326CecM

Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовна тривалість вебінару – півтори години.

Партнери програми