Миколаїв: Форум активних громадян

Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
30
вересня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Запрошуємо всіх мешканців Миколаєва взяти участь у Форумі активних громадян, який відбудеться 30 вересня 2017 року, в ході якого громадяни та представники місцевої влади будуть залучені до діалогу та спільної роботи над вирішенням проблем, що існують у місті.  Форум відбудеться з 9:00 до 15:50 в Читальній залі Чорноморського національного університету ім. П. Могили, вул. 68 десантників, 10, м. Миколаїв. Форум активних громадян є безкоштовним та відкритим для громадськості.

Форум покликаний сприяти більш глибокій та всебічній співпраці між муніципальною владою та громадянами, зосереджуючись на конкретних питаннях, які вони прагнуть вирішити.  Завдяки такому активному спілкуванню представників влади та громадян, Форум сприятиме впровадженню більш прозорих і підзвітних процесів прийняття рішень.

Під час Форуму випускники Школи молодого політика та Академії громадянина – навчальних програм Міжнародного республіканського інституту з питань політики та громадянського суспільства – представлять пропозиції щодо реалізації громадських проектів, які вони хотіли б бачити на порядку денному в Миколаєві.

Після цього учасники Форуму розділяться на робочі групи для подальшого обговорення проектних пропозицій та розробки планів дій щодо шляхів реалізації цих проектів у Миколаєві. 

Ключові промовці Форуму:

  • Олександр Сєнкевич, Міський голова Миколаєва;
  • Майкл Дракмен, Директор МРІ в Україні;
  • Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України;
  • Евген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій;
  • Андрій Шелестюк, експерт з громадського бюджету у рамках проектів Фундації ПАУСІ;
  • Андрій Саук, співзасновник Школи ефективного ОСББ, еко-активіст;
  • Тарас Бик, керівник програм МРІ та спеціаліст з проведення досліджень;
  • Представник Миколаївської міської ради.

Форум активних громадян буде організовано Міжнародним республіканським інститутом (МРІ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  Під час Форуму МРІ також представить результати свого останнього опитування громадської думки в Миколаєві.

Реєстрація для ЗМІ відкрита до 29 вересня.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Місцева влада Переглянути
Подія проходить у рамках програми