Кава з політиком / Coffee & Politics: Олексій Гончаренко

Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
13
серпня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

13 серпня, 16:00 година, лінк для реєстрації: https://bit.ly/3knkLUO

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) у рамках ініціативи #DefineYourFuture впроваджує проект Кава з політиком / Coffee & Politics. 

Проект передбачає цикл онлайн розмов із політиками, лідерами політичних партій, народними депутатами України, кандидатами на посади міських голів, з одного боку, громадськими та партійними активістами, і громадянами, з іншого боку. Ви матимете можливість поспілкуватися із запрошеним гостем про політику та її вплив на життя людей. Запрошені політики спробують зруйнувати міфи та стереотипи щодо політиків, обговорять програмні засади партій, методи роботи з виборцями, вартість «входження» в політику, а також про те, чи існує дискримінація в політиці.  

13 серпня, учасником Кави з політиком буде Олексієм Гончаренконародний депутат УкраїниVIII  і  IX  скликань, член фракції  Європейська Солідарність. Олексій планує балатуватися на посаду Київського міського голови на місцевих виборах 2020 року. 

Учасники онлайн бесід матимуть можливість поставити запитання запрошеному гостю. Загальна тривалість кожної розмови – 2-2.5 години.  

Модератори: Максим Колєсников, політичний експерт, політтехнолог, з понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній для кандидатів та політичних партій на місцевому та національному рівнях. Представник МРІ – В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ.  

Контактні особи у разі виникнення питань: В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ, vlipetskiy@iri.org; Вікторія Шилюк, асистентка програми для політичних партій МРІ, vshylyuk@iri.org.

 

  

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути