Вебінар «Командоутворення. Як створити дієвий партійний осередок»

Представники влади
Політичні партії
Громадяни
Старт
25
лютого
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує на вебінар «Командоутворення. Як створити дієвий партійний осередок», в рамках серії вебінарів для представників політичних партій «Партійна абетка від А до Я». Вебінар відбудеться 25 лютого о 17:00 годині. Реєстрація: http://bit.ly/3tlbrFd 

Ціль вебінару – донести до аудиторії важливість створення міцної команди, що розуміє мету партійної діяльності, шлях реалізації поставлених цілей та необхідність внутрішньої взаємодії. Ви, як учасник вебінару, розгляните принципи підбору членів команди, їх підготовку, та різні методи стимулювання роботи команди. Також будуть опрацьовані приклади побудови партійних структур в різних країнах світу.   

Даний вебінар може зацікавити активістів, представників політичних партійних, працівників штабів, які мають на меті підвищити свій рівень знань в організаційній роботі, почути приклади побудови команди різних політичних сил, що стали успішними завдяки правильному підбору методик при побудові ефективної команди.  

Тренер: Юрій Громовський, громадський діяч, політичний консультант, депутат Черкаської обласної ради декількох скликань 
Програма «Партійна абетка від А до Я», спрямована на підвищення організаційної спроможності місцевих осередків політичних партій у міжвиборчий період. Програма включає 20 вебінарів, під час яких тренери МРІ навчать як ефективно організувати роботу партійного осередку, нададуть повну інформацію щодо організації партійної роботи та детально пояснять роль активіста, працівника штабу та учасника виборчої кампанії. Вебінари відбуватимуться щочетверга з 17:00 до 19:00 години. Запрошуємо переглянути календарний план вебінарів в рамках програми «Партійна абетка від А до Я».  

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути

Інші події програми