Депутат Вільногірської міської ради співпрацює з місцевими підприємцями для модернізації міста

Олександр Зубаровський (зліва) з тренером МРІ, Олександром Солонтаєм, під час поїздки обміну досвідом до Луцька

Олександр Зубарівський, депутат міської ради міста Вільногірськ, був кандидатом до місцевих органів влади і мав на меті поліпшити своє місто. На початку своєї роботи, Олександр визнав, що міського бюджету Вільногірська було недостатньо для задоволення всіх потреб громади. Щоб дізнатись, як краще допомогти своїй громаді, Олександр подав заявку на навчальну програму МРІ для місцевих посадових осіб та взяв участь у дводенному семінарі – поїздці обміном досвіду до Луцька і навчальній поїздці до Польщі.

За словами Олександра, він був вражений багатьма нововведеннями в Луцьку, однак, дві речі особливо привернули його увагу: ефективна співпраця серед місцевих посадових осіб міської ради міста Луцьк і здатність міста для залучення інвестицій. Скориставшись цим прикладом співпраці на користь міста Луцьк, Олександр звернувся до місцевих підприємств у Вільногірську, які можуть інвестувати в так необхідну реконструкцію футбольного поля. Футбольне поле знаходиться поряд зі школою, постійно використовується учнями, було у занедбаному та аварійному стані, через те, що нещодавно тут неподалік проходили будівельні роботи, які завдали шкоди полю. Мер міста підтримав ініціативу Олександра стосовно ремонту футбольного поля, однак, міська рада так і не виділила на це бюджетні кошти. Олександра це не зупинило і він запропонував своїм колегам з міської ради та місцевим підприємцям зробити особисті внески. Олександр знав, що місто не мало спеціального технічного обладнання, необхідного для очищення землі, тому він звернувся на місцевий гірничо-хімічний комбінат, щоб підтримати свою ідею, оскільки комбінат мав необхідне обладнання. Адміністрація заводу погодилася надати обладнання як в матеріальну пожертву на розвиток міста.

Беручи за основу цей успішний приклад, Олександр, разом з групою однодумців-активістів, вже створив місцеву організацію громадянського суспільства Інститут демократичних ініціатив, який наразі працює над вирішенням проблем недостатнього освітлення вулиць, що забезпечує місто новими лампами з низьким споживанням енергії. Олександр стурбований численними потребами свого міста і має багато перспективних ідей для подальшого розвитку. Наразі він сконцентрував свою увагу на покращенні якості послуг Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в м. Вільногірськ до рівня, який він побачив під час візиту до Луцька, а також зайнявся створенням велосипедних доріжок у Вільногірську, подібно до тих, що бачив під час ознайомчої поїздки МРІ в місто Познань, Польща.

Досягнення та Історії