Оголошення про набір тренерів МРІ

08 грудня 2017

Оголошення про набір тренерів МРІ

Основна інформація: Міжнародний республіканський інститут в Україні (для отримання додаткової інформації про організацію, будь ласка, відвідайте сайти iri.org та iri.org.ua) має намір укласти контракти з місцевими експертами для залучення в якості тренерів, фасилітаторів та консультантів під час проведення різноманітних заходів у рамках програм, які в даний час фінансуються Національним фондом на підтримку демократії (NED) та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Початок конкурсу: 4 грудня 2017 р.

Термін подачі запитань: відкритий.

Термін закриття: відкритий. 

Контактна особа: Ірина Білоніжка, Асистент з фінансових та адміністративних питань, ibilonizhka@iri.org

Термін дії контракту: дата підписання – 31 березня 2020 р.

Успішний кандидат звітуватиме перед персоналом програм МРІ-Україна і діятиме в тісній співпраці з його працівниками, які відповідають за реалізацію наступних програм:

 • Навчання для місцевих виборних посадових осіб
 • Навчання для представників муніципальної влади
 • Навчання для політичних партій з питань ведення виборчої кампанії, підготовки кандидатів та організаційної структури партії
 • Навчання та сприяння співпраці між політичними партіями та  громадянським суспільством
 • Навчання для спостерігачів на виборах від політичних партій
 • Навчання для молодих політичних лідерів та в рамках Академій громадянина
 • Навчання з питань державного управління та бюджетування
 • Навчання з питань партійного будівництва, стратегічного планування, розробки платформи партії та внутрішньої комунікації
 • Навчання з питань інклюзивності
 • Організація навчання з питань електронного врядування
 • Тренінги для тренерів

Цей перелік не є вичерпним, і учасникам конкурсу рекомендується включати додаткові теми подібного спрямування, якими вони добре володіють.

Вимоги до кандидатів: Кандидати повинні мати відповідний досвід та вміти викладати як мінімум одну з наступних тем, виходячи з власного практичного досвіду в Україні. Кандидат на посаду консультанта повинен мати досвід у наступних сферах:

 • Підготовка та проведення публічних виступів та презентацій;
 • Ефективні ключові повідомлення (розробка месиджів) - їх важливість для ефективної комунікації, виявлення бар'єрів дій, стимулів, рішень для вашої аудиторії, точок доступу до аудиторії;
 • Самовдосконалення презентатора, інструменти ефективних презентацій, планування та створення презентацій;
 • Медіа-комунікації - Засоби комунікації зі ЗМІ: прес-оголошення, прес-реліз, підготовка медіа-матеріалів, підготовка до інтерв'ю.

Учасникам конкурсу, які не мають досвіду, рекомендується подати заявку на посаду тренера початкового рівня. Учасники можуть подати заявку як тренери "початкового рівня" або тренери "вищого рівня". Учасники конкурсу повинні вказати рівень, який їх цікавить, у Формі для визначення рівня ставки експерта (впишіть "Початковий рівень" або "Вищий рівень" у Формі для визначення рівня ставки експерта).

 • Початковий рівень: Денна ставка 75 доларів США по Україні / Денна ставка 125 доларів США під час закордонного відрядження. Експерт з відповідними знаннями та кваліфікацією щодо програми, на яку він / вона подає заявку, але без попереднього досвіду роботи в якості тренера / консультанта.
 • Експерт з відповідними знаннями та кваліфікацією щодо програми, на яку він / вона подає заявку, але без попереднього досвіду роботи в якості тренера / консультанта   
 • Вищий рівень: Денна ставка до 130 доларів США по Україні / Денна ставка до 180 доларів США під час закордонного відрядження. Експерт з відповідними знаннями та кваліфікацією щодо програми, на яку він / вона подає заявку, з попереднім досвідом роботи в якості тренера / консультанта; та / або зі значним (7 років+) попереднім досвідом практичного застосування галузевої тематики.
 • Експерт з відповідними знаннями та кваліфікацією щодо програми, на яку він / вона подає заявку, з попереднім досвідом роботи в якості тренера / консультанта; та / або зі значним (7 років+) попереднім досвідом практичного застосування галузевої тематики.

Щоб переконати комісію у наявності відповідного досвіду, учасники конкурсу повинні чітко продемонструвати у резюме свій досвід практичного володіння профільним предметом.

Усі заявки, подані до МРІ, повинні включати наступне:

 1. Інформація, що стосується вашого досвіду у наданні кожної з послуг, зазначених у вищезгаданому Оголошенні про роботу;
 2. Ім'я, адреса та телефон учасника конкурсу (та електронна адреса, якщо є);
 3. Інформація про банк, якщо вона була змінена (ім'я, адреса, документи фізичної особи або приватного підприємця тощо).
 4. Три посилання на рекомендаційні листи від колег, з якими заявник працював протягом останніх 24 місяців. МРІ може зв'язатися з цими особами.
 5. До заявки необхідно прикріпити наступні файли:
 • CV/Резюме
 • Форму для визначення рівня ставки експерта (будь ласка, зверніться за адресою ibilonizhka@iri.org для отримання анкети), вказуючи, на який рівень претендує учасник (впишіть "Початковий рівень" або "Вищий рівень"). Якщо було вказано "Вищий рівень", учасник конкурсу повинен подати докази свого досвіду роботи в якості тренера / консультанта, наприклад: зразок звіту, написаного учасником, чи підсумковий аналіз тренінгу, проведеного претендентом на посаду.

МРІ визначить переможців конкурсу, ґрунтуючись на таких показниках оцінки:

a) Технічна оцінка (включаючи технічні можливості, зазначені в резюме, запропонований технічний підхід, включаючи запропоновані теми навчання) –50 %

b) Минулі показники та досвід у виконанні подібних проектів –50 %:

 • Попередній досвід роботи тренера з перерахованих тем та використання мультимедійних презентацій в ході навчання (Вищий рівень) (25%)
 • Подача трьох посилань на рекомендаційні листи від колег та / або трьох рекомендаційних листів (25%)

Популярні ресурси