Жіночі освітні студії: майстерня депутатки [вебінар]

Молодь
Громадяни
Старт
25
травня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення
Початок:
Кінець:

ГО «Українська жіноча демократична мережа» оголошує набір на навчальну програму для жінок і дівчат з Волинської, Житомирської, Київської та Рівненської областей, які планують брати участь у місцевих виборах 2020 року. 

Навчальні вебінари відбудуться 25-27 травня 2020 року. Три навчальні онлайн сесії передбачають: 

  • аналіз Виборчого кодексу, і зокрема, які можливості він надає жінкам та наскільки змінились шанси жінок до перемоги у виборах;
  • ознайомлення із депутатською діяльністю та роботою в органах місцевого самоврядування;
  • планування виборчої кампанії;
  • планування комунікаційної стратегії і кампанії, розвиток і просування особистого бренду.

Найбільш активні та мотивовані учасниці візьмуть участь у навчальній поїздці до одного з міст України, для наочного ознайомлення із місцевими практиками управління. 

Для участі необхідно заповнити анкету до 20 травня включно: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9DrfAqu7JSGyT1esmE25fOPDuCz76MXaS_uihjRozfzFlSw/viewform
Участь у навчанні безкоштовна. 

Програма “Жіночі освітні студії: майстерня депутатки” реалізовується за підтримки Міжнародного республіканського інституту в Україні. Всеукраїнська ГО «Українська жіноча демократична мережа» є частиною Жіночої демократичної мережі (Women`s Democracy Network) як складова глобальної ініціативи Міжнародного республіканського інституту. 
 

Партнери програми