Забезпечення фінансування проектів та створення партнерських відносин [вебінар]

Громадяни
Старт
21
травня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) 21 травня 2020 року в рамках Академії громадянина проведе вебінар на тему "Забезпечення фінансування проектів та створення партнерських відносин". Цей вебінар проводиться переважно для випускників Академії громадянина, як експертна сесія.

За допомогою вебінару учасники зможуть дати відповідь на наступні питання: Успішні проекти, якими вони мають бути? В яких рішеннях місцевої ради мають сидіти гроші вашого проекту? Проекти у сфері благоустрою.

Вебінар розкриє три блоки:

  1. Де брати гроші на проект? Ресурси, про які ви не здогадуєтесь. Наскільки обов'язкове адвокасі для успішних проектів? Як приймати рішення про партнерство у проекті та як обирати партнерів. Яким має бути ваш проект, щоб його профінансували? Які проекти мають більше шансів на те, щоби бути реалізованими?
  2. В яких рішеннях місцевої ради мають сидіти гроші вашого проекту? - в цьому блоці будуть розглянуті рішення місцевої ради, які мають бути прийняті або у яких мають бути внесені зміни для того, щоб ваш проект був реалізований.
  3. Проекти у сфері благоустрою. У цьому блоці будуть розглянуті питання, які треба підготувати та заходи, які необхідно здійснити для того, щоб реалізувати проекти у сфері благоустрою.

Початок о 12:00.

До участі у вебінарі запрошують громадські активісти, лідери віком від 18 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 20 травня 2020 року включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовна тривалість вебінару до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренерка: Катерина Константинова, голова ГО "Аналітичний центр "Стратегія", керівниця консалтингової компанії "Гетьман Консалтинг".

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути