З громадських активістів у депутати місцевої ради. #DefineYourFuture - вебінар №7

Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
30
липня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), у рамках ініціативи #DefineYourFuture проведе сьомий вебінар на тему «З громадських активістів у депутати місцевої ради». 

Запрошуємо до участі активну молодь, громадських активістів, та кандидатів у депутати, які планують брати участь у місцевих виборах 2020 року.   

Ви, як громадські активісти, котрі планують брати участь у місцевих виборах 2020 року, зрозумієте як потрібно «грати» і як можна вигравати за новими виборчими правилами, а також як обійти конкурентів, які працюють «по-старому». Під час вебінару, на практичних кейсах Ви розглянете як перетворити участь у виборах з непередбачуваної стихії в логіку і математику. Ви зрозумієте, що Вам потрібно визначитися хто Ваш виборець та як із ним працювати.

Теми для обговорення:

  • Чим відрізняється шлях активіста в депутати: переваги і недоліки 
  • Скільки коштує участь у виборах? 
  • Технологія адвокасі - чим вона стане в нагоді нам на виборах? 
  • У якому випадку є шанси на перемогу, в якому їх немає? 
  • Стратегія і тактика виборчої кампанії.

Тренер вебінару: Михайло Городок – політтехнолог з досвідом роботи понад 25 років, автор книг із виборчих технологій. Михайло працював на виборах у двох країнах від рівня ОТГ до президентських. Був радником мерів та народних депутатів.

Для участі необхідно заповнити анкету до 30 липня, до 12:00 години включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години.

#DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє - це ініціатива Міжнародного республіканського інституту в Україні, яка відбувається за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) і спрямована на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініціатива включає навчальні онлайн семінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах.  

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути