Як молодим лідерам обрати, ким стати, місцевим депутатом, чи помічником-консультантом [вебінар]

Молодь
Старт
07
травня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) продовжує онлайн навчання. У четвер, 7 травня 2020 року, МРІ в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему «Як молодим лідерам обрати, ким стати, місцевим депутатом, чи помічником-консультантом». Початок о 12:00.

Метою вебінару є ознайомити молодих активістів, членів громадських організацій, молодих політиків, помічників місцевих депутатів, лідерів студентського та професійного самоврядування, потенційних кандидатів в місцеві ради та помічники-консультанти з числа молоді тощо, з системою місцевої політики та ролі місцевого депутата та помічників в контексті підготовки до чергових місцевих виборів.

Під час  вебінару ми поговоримо про наступне:
•    Взаємодія молодіжних лідерів та депутатів місцевих рад;
•    Вплив органів місцевого самоврядування на молодіжну політику загалом та політичну кар‘єру молодих лідерів зокрема;
•    Участь молоді та громадськості в роботі виконавчих органів місцевих рад та загалом органів місцевого самоврядування.

Також Ви матимете можливість задати питання тренеру, обговорити громадську активність молодих лідерів на даному етапі в контексті зростання, формування кар‘єри в місцевій політиці, підготовки до місцевих виборів, активної життєвої позиції молодих лідерів.

До участі у вебінарі запрошуються громадські та партійні активісти, лідери віком від 18 до 40 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 09:00  7 травня 2020 року. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.
Орієнтовний тривалість вебінару – до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренер вебінару – Олександр Солонтай , експерт з політики та місцевого розвитку, з досвідом  на регіональному та національному рівнях, експерт Інституту Політичної Освіти (ІПО) та Міжнародного Республіканського Інституту.  Був міським та обласним депутатом, двічі очолював політичну партію. Системно займався молодіжною політикою. Понад 10 років співпрацює з МРІ в Україні та закордоном.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми

Інші події програми