Вебінар: «Як молодим лідерам готуватися до місцевих виборів в умовах карантину»

Молодь
Старт
09
квітня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) продовжує онлайн навчання. У четвер, 9 квітня 2020 року, МРІ в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему «Як молодим лідерам готуватися до місцевих виборів в умовах карантину». Початок о 16:00.

Анкета для участі: https://bit.ly/34eyFkj

Метою вебінару є ознайомити представників громадських організацій, молодих політиків, активістів, помічників місцевих депутатів, лідерів студентського та професійного самоврядування, потенційний кандидатів в місцеві ради з числа молоді тощо, із можливостями підготовки до місцевих виборів під час карантину.

Під час  вебінару ми поговоримо про наступне:

  • Аналіз кроків місцевої влади по карантинним заходам. Які рішення ухвалюються та як вони впливають на життя молоді та інших соціальних груп;
  • Моніторинг ситуації в громаді. Як поводиться себе громада та яка в цьому роль активних громадян;
  • Самоорганізація та волонтерство в умовах карантину. Що можуть зробити лідери з існуючими засобами в межах закону;
  • Імідж відповідального лідера. Як бути етичним, коректним та популярним.

Також Ви матимете можливість задати питання тренеру, обговорити громадську діяльність на даному етапі в контексті зростання молодих лідерів, підготовки до місцевих виборів, активної життєвої позиції молодих лідерів в умовах карантину.

До участі у вебінарі запрошуються громадські та партійні активісти, лідери віком від 18 до 40 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 8 квітня 2020 року включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовний тривалість вебінару – до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренер вебінаруОлександр Солонтай, експерт з політики та місцевого розвитку, з досвідом  на регіональному та національному рівнях. Був міським та обласним депутатом, двічі очолював політичну партію. Понад 10 років співпрацює з МРІ в Україні та закордоном.

 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути

Інші події програми