Вебінар «Визначення цільової аудиторії. Сегментація виборців та їх залучення до партійної діяльності»

Політичні партії
Старт
25
березня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує серію вебінарів в рамках програми «Партійна абетка від А до Я» та запрошує долучитись до онлайн події «Визначення цільової аудиторії. Сегментація виборців та їх залучення до партійної діяльності», що відбудеться 25 березня о 17:00 годині. Реєстрація: http://bit.ly/3tmcPaX 

До участі запрошуються активісти, представники політичних партій та виборчих штабів, активні мешканці без політичного досвіду але з прагненням стати учасниками політичних процесів в Україні. 

Під час вебінару учасники дізнаються про основні методи аналізу потреб виборців, найбільш ефективні шляхи і стратегії організації роботи кандидата та команди кандидата з кожною окремою групою виборців та способи їх залучення до партійної діяльності. Експерти МРІ розкажуть про те, чому необхідно проводити ретельний аналіз вашої цільової аудиторії і вивчати вашого виборця, яким чином маючи ці знання ви зможете побудувати стратегію вашої партійної роботи біільш ефективно та долучити до своєї партійної роботи насправді активних громадян. 
Спікер: Петро Охотін, політтехнолог з багаторічним досвідом, співавтор книги "Виграти вибори: покрокова інструкція". 
Модератори: Максим Колєсников, політичний консульнант із понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній.
В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ.
Учасники онлайн бесіди матимуть можливість поставити запитання запрошеному спікеру. Загальна тривалість розмови – 2 години. 

Програма «Партійна абетка від А до Я», спрямована на підвищення організаційної спроможності місцевих осередків політичних партій у міжвиборчий період. Програма включає 20 вебінарів, під час яких тренери МРІ навчать як ефективно організувати роботу партійного осередку, нададуть повну інформацію щодо організації партійної роботи та детально пояснять роль активіста, працівника штабу та учасника виборчої кампанії. Вебінари відбуватимуться щочетверга з 17:00 до 19:00 години. Запрошуємо переглянути календарний план вебінарів в рамках програми «Партійна абетка від А до Я». 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути