Вебінар «Рівні відповідальності гілок влади. Як громадський активіст, партієць або депутат можуть впливати на владу»

Представники влади
Політичні партії
Громадяни
Старт
18
лютого
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує на вебінар «Рівні відповідальності гілок влади. Як громадський активіст, партієць або депутат можуть впливати на владу», в рамках серії вебінарів для представників політичних партій «Партійна абетка від А до Я». Вебінар відбудеться 18 лютого о 17:00 годині. Реєстрація за лінком: http://bit.ly/2YFgQcl 

До участі запрошуються представники політичних партій, громадські активісти та депутати різних рівнів. Оскільки у нашому суспільстві немає чіткого розуміння рівнів відповідальності різних гілок влади, яке є дуже важливим як при організації партійної роботи, так і при побудові персональної політичної кар'єри. Під час вебінару будуть розглянуті питання можливостей впливу партії, громадської організації, та депутатів на прийняття рішень, шляхи їх взаємодії. 

Разом з експертом учасники вебінару зможуть дізнатись більше про основні аспекти відповідальності різних гілок влади, функціональний інструментарій, що є доступним громадському активісту, як змінюється вплив активіста на процес прийняття партійних рішень, якщо він переходить на інший щабель і стає партійцем або навіть депутатом, які можливості досягнення свої цілей з'являються в залежності від зміни статусу та як можна цим скористатись з найбільшою користю на шляху побудови успішного партійного осередку.    

Тренер: Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України 

Орієнтовна тривалість вебінару – до 2 годин.    

Програма «Партійна абетка від А до Я», спрямована на підвищення організаційної спроможності місцевих осередків політичних партій у міжвиборчий період. Програма включає 20 вебінарів, під час яких тренери МРІ навчать як ефективно організувати роботу партійного осередку, нададуть повну інформацію щодо організації партійної роботи та детально пояснять роль активіста, працівника штабу та учасника виборчої кампанії. Вебінари відбуватимуться щочетверга з 17:00 до 19:00 години. Запрошуємо переглянути календарний план вебінарів в рамках програми «Партійна абетка від А до Я». 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути