Вебінар: Права внутрішньо переміщених осіб щодо участі у місцевих виборах

Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
05
серпня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Середа, 5 серпня 2020 року. Початок о 16 годині.   

5 серпня 2020 року, Міжнародний Республіканський Інститут, в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему  «Права внутрішньо переміщених осіб щодо участі у місцевих виборах».

Вебінар розроблений і буде цікавий для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), молодих політиків, майбутніх кандидатів на виборні посади, співробітників виборчих штабів, учасників політичного процесу, громадських активістів. Метою вебінару є залучення ВПО до участі у місцевих виборах. Також, тренером буде розглянуто шляхи реалізації ВПО  своїх прав і можливостей через активну участь в процесах прийняття рішень на місцевому рівні. Учасники матимуть можливість обмінятися досвідом та кращими практиками участі ВПО у розвитку місцевих громад, обговорити громадську активність ВПО та їх участь у місцевих виборах. 

Теми для обговорення: 

  • Взаємодія ВПО та депутатів місцевих рад; 
  • Діяльність органів місцевого самоврядування спрямована на адаптацію та інтеграцію ВПО в територіальні громади; 
  • Участь ВПО в роботі виконавчих органів місцевих рад та загалом органів місцевого самоврядування. 
  • Участь ВПО в місцевих виборах.

Тренер вебінару: Ескендер Барієв,  голова Правління Кримськотатарського Ресурсного Центру, член Меджлісу кримськотатарського народу, колишній депутат місцевої ради. Має досвід організації та проведеня місцевих ініціатив, досвід організації та проведення виборів в органи місцевого національного самоврядування кримськотатарського народу – в місцеві та регіональні меджліси. Системно займається молодіжною політикою. 

Для участі необхідно заповнити анкету до 5 серпня, до 12:00 години включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години. 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути