Вебінар «Партійний активіст. Де знайти, як залучити та утримати»

Політичні партії
Старт
11
березня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує серію вебінарів в рамках програми «Партійна абетка від А до Я» та запрошує долучитись до онлайн події «Партійний активіст. Де знайти, як залучити та утримати», що відбудеться 11 березня о 17:00 годині. Реєстрація: http://bit.ly/3rfPghW 

Ціль вебінару – розповісти про основні механізми та практики взаємодії партійних осередків з виборцями, найбільш ефективні шляхи ідентифікації свого прихильника та його залучення до партійної роботи.   

До участі запрошуються представники політичних партій та виборчих штабів, активісти. Під час жвавої дискусії експерти МРІ разом з учасниками вебінару будуть мати нагоду обговорити основні технології залучення активістів до партійної роботи та побудови системи мотивації для членів партії, також будуть проаналізовані особливості формування кадрового партійного резерву та надані практичні рекомендації щодо його утримання в активному дієвому стані, що в свою чергу сприятиме розбудові місцевого партійного осередку.

Спікер: Андрій Саук, депутат Броварської міської ради, експерт з питань ЖКГ, розвитку місцевого самоврядування, засновник ініціативи «Школа ОСББ Андрія Саука» та кандидат в мери м. Бровари на місцевих виборах 2020 року.
Модератори: Максим Колєсников, політичний консульнант із понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній. 
В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ 

Учасники онлайн бесіди матимуть можливість поставити запитання запрошеному спікеру. Загальна тривалість розмови – 2 години. 

Програма «Партійна абетка від А до Я», спрямована на підвищення організаційної спроможності місцевих осередків політичних партій у міжвиборчий період. Програма включає 20 вебінарів, під час яких тренери МРІ навчать як ефективно організувати роботу партійного осередку, нададуть повну інформацію щодо організації партійної роботи та детально пояснять роль активіста, працівника штабу та учасника виборчої кампанії. Вебінари відбуватимуться щочетверга з 17:00 до 19:00 години. Запрошуємо переглянути календарний план вебінарів в рамках програми «Партійна абетка від А до Я». 

 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути

Інші події програми