Вебінар «Організація медійної роботи партійного осередку»

Представники влади
Старт
18
березня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує на вебінар «Організація медійної роботи партійного осередку», який відбудеться 18 березня о 17:00 годині. Вебінар є частиною програми для представників політичних партій «Партійна абетка від А до Я». Реєстрація доступна за посиланням: http://bit.ly/3j8AtTz 

Ціль вебінару – донести до слухачів інформацію щодо важливості належної організації роботи прес-служби партії, обговорити зміст медійної активності та структури інформаційних повідомлень місцевих осередків політичних партій. Також, під час вебінару учасники розглянуть питання формування громадської думки, іміджу конкретного партійного лідера та інформаційну активність партії та партійного лідера у соціальних мережах.  

До участі запрошуються активісти, представники політичних партій, працівники партійних прес-служб та виборчих штабів, активні мешканці без політичного досвіду, що мають прагнення стати учасниками політичних процесів в Україні. 

Експерти МРІ розкажуть про те, чому необхідно перш за все налагодити комунікацію всередині партії, як це може сприяти підвищенню ефективності роботи як в межах партії, так і поза нею, а саме, у донесенні інформації до виборців, яким чином відбувається вивчення інформаційного середовища та відстеження реакції політичних організацій та органів влади на діяльність партії. Будуть обговорені можливості отримання «зворотнього зв'язку» у соцмережах, моніторинг позитивних і негативних відгуків на діяльність партії.  

Спікерка: Наталя Процюк, тренерка з комунікацій і політтехнологиня. 
Модератори: Максим Колєсников, політичний консульнант із понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній. 
В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ.
Учасники онлайн бесіди матимуть можливість поставити запитання запрошеній спікерці. Загальна тривалість розмови – 2 години. 

Програма «Партійна абетка від А до Я», спрямована на підвищення організаційної спроможності місцевих осередків політичних партій у міжвиборчий період. Програма включає 20 вебінарів, під час яких тренери МРІ навчать як ефективно організувати роботу партійного осередку, нададуть повну інформацію щодо організації партійної роботи та детально пояснять роль активіста, працівника штабу та учасника виборчої кампанії. Вебінари відбуватимуться щочетверга з 17:00 до 19:00 години. Запрошуємо переглянути календарний план вебінарів в рамках програми «Партійна абетка від А до Я». 

 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути