Вебінар: «Обережно! Фейки!»

Молодь
Старт
10
квітня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) не припиняє свою роботу в період епідемії коронавірусу і продовжує серію онлайн навчань. У п’ятницю, 10 квітня 2020 року, МРІ в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему «Обережно! Фейки!». Початок о 13:00.

Анкета для участі: https://bit.ly/2x3oymb

Метою вебінару є розкрити представникам громадських організацій, молодим політикам, активістам - особливості роботи з інформацією, медіаповідомленнями, а саме методика перевірки на предмет достовірності. Будуть розкриті основні характеристики та ознаки фейкової інформації.

Під час вебінару буде розкрито основні інструменти для перевірки інформації, надано практичні поради щодо їх застосування, проаналізовано конкретні кейси з різних тематик: 

  • Фейк -  як інструмент маніпуляції 
  • Як розпізнати фейк: ознаки, інструменти для перевірки інформації 
  • Приклади фейків, практика по фактчекінгу
  • З чого складається фейк? Медійні гачки, які відволікають увагу від суті
  • Програми перевірки медіаматеріалів на фейковість

Будьте обережними і дотримуйтесь медіагігієни. Головне – вчасно розпізнати фейк! До участі у вебінарі запрошують громадські та партійні активісти, лідери віком від 18 до 40 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 09 квітня 2020 року включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовний тривалість вебінару – до трьох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренери вебінару – Андрій Богданович, медіатехнолог з досвідом роботи в ЗМІ понад 25 років, телеведучий, сценарист; Олена Кваша, медіатехнолог з досвідом роботи в ЗМІ понад 9 років, тренерка з питань інституційного розвитку громадських організацій, основ медіаграмотності та зв'язків з громадськістю.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути

Інші події програми