Вебінар «Медіаграмотність як необхідність»

Молодь
Старт
03
квітня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) не припиняє свою роботу в період епідемії коронавірусу і продовжує серію онлайн навчань. У п’ятницю, 03 квітня 2020 року, МРІ в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему «Медіаграмотність як необхідність». Початок о 16:00.

Анкета для участі: https://bit.ly/3aI9NEh

В умовах збільшення впливу інформаційних ресурсів  на життя громадян – медіаграмотність є необхідним інструментом для кожного, хто прагне  свідомого та відповідального життя в демократичному суспільстві. Критичне ставлення до інформації, відповідальне споживання та створення інформаційних повідомлень – має стати звичайною складовою  життя громадян у ХХІ столітті.

Тож, під час вебінару буде розкрито:

  • що є медіаграмотність?
  • принципи та умовна структуру медіаграмотності;
  • основні правила медіабезпеки;
  • що таке маніпуляції та як їх виявляти;
  • 10 навичок медіаграмотності.

До участі у вебінарі запрошують громадські та партійні активісти, лідери віком від 18 до 40 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 02 квітня 2020 року включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовний тривалість вебінару – до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренерка вебінаруОлена Кваша, медіатехнолог з досвідом роботи в ЗМІ понад 9 років, тренерка з питань інституційного розвитку громадських організацій, основ медіаграмотності та зв'язків з громадськістю.
 

 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути

Інші події програми