Вебінар «Електоральний паспорт території (ключові гравці, відкриті дані, кількісні та якісні дослідження)»

Політичні партії
Старт
04
березня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує на вебінар «Електоральний паспорт території (ключові гравці, відкриті дані, кількісні та якісні дослідження)», в рамках серії вебінарів для представників політичних партій «Партійна абетка від А до Я». Вебінар відбудеться 04 березня о 17:00 годині. Реєстрація: http://bit.ly/39EhuNj

До участі запрошуються активісти, представники політичних партій та виборчих штабів, активні мешканці без політичного досвіду але з прагненням стати учасником політичних процесів в Україні. 

Ціль вебінару – детально  розповісти про важливість створення електорального паспорту певної території та надати поради щодо проведення якісного аналізу з метою ідентифікації основних граців та формування комплексної бази даних регіону. Експерти розкажуть про те, чому необхідно складати паспорт території, як відбувається вивчення свого виборця, якими є основні правила проведення якісних опитувань, як організувати ефективне спілкування на фокус-групах, що у підсумку допоможе скласти портрет виборця, визначити його ставлення до кандидата, виокремити основні очікування та переваги. 

Спікерка: Ірина Федорів, Журналістка, викладачка, головна редакторка сайту "Чесно" 
Модератори: Максим Колєсников, політичний консульнант із понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній. 
В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ 

Учасники онлайн бесіди матимуть можливість поставити запитання запрошеній спікерці. Загальна тривалість розмови – 2 години. 

Програма «Партійна абетка від А до Я», спрямована на підвищення організаційної спроможності місцевих осередків політичних партій у міжвиборчий період. Програма включає 20 вебінарів, під час яких тренери МРІ навчать як ефективно організувати роботу партійного осередку, нададуть повну інформацію щодо організації партійної роботи та детально пояснять роль активіста, працівника штабу та учасника виборчої кампанії. Вебінари відбуватимуться щочетверга з 17:00 до 19:00 години. Запрошуємо переглянути календарний план вебінарів в рамках програми «Партійна абетка від А до Я». 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути

Інші події програми