Вебінар «Адвокаційні кампанії як частина партійної роботи в міжвиборчий період»

Політичні партії
Старт
01
квітня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує серію вебінарів в рамках програми «Партійна абетка від А до Я» та запрошує долучитись до онлайн події «Адвокаційні кампанії як частина партійної роботи в міжвиборчий період», що відбудеться 1 квітня о 17:00 годині. 

Реєстрація: http://bit.ly/2MjsFm5 

До участі запрошуються представники політичних партій та виборчих штабів, активісти. Ціль вебінару – пояснити учасникам заходу про важливість проведення грамотної, продуманої адвокаційної кампанії, яку могли б організувати члени партії у міжвиборчий період і яка має бути спрямована на захист інтересів виборців. 

Шляхом діалогу з модераторами наша лекторка спробує пояснити чому організація адвокаціних кампаній партією може бути надзвичайно ефективним інструментом в розбудові партійного осередку. Пані Тетяна розповість про основні методи визначення місцевої проблематики та виділення з поміж цих проблематик найбільш актуальної для мешканців, про різні шляхи взаємодії з мешканцями та основні технології комунікацій. Також, спікерка розповість як довести кампанію лобіювання до свого фіналу і як правильно прокомунікувати з учасниками процесу щодо отриманих результатів та проведеної роботи, що у результаті призведе до створення позитивного іміджу партії та популяризації її місцевого осередку.

Спікер: Тетяна Сметана, тренерка-фасилітаторка, фахівчиня з партійного будівництва. 
Модератори:  
- Максим Колєсников, політичний консульнант із понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній. 
- В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ 

Учасники онлайн бесіди матимуть можливість поставити запитання запрошеному спікеру. Загальна тривалість розмови – 2 години. 
 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути