Уроки місцевих виборів 2020 у великих містах

Представники влади
Старт
24
грудня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує на вебінар «Уроки місцевих виборів 2020 у великих містах», в рамках серії вебінарів для представників політичних партій «Вибори 2020. Уроки партійної роботи в міжвиборчий період». Вебінар відбудеться 24 грудня о 17:00 годині.

Реєстрація: https://bit.ly/3qF6BBF 

Ціль вебінару – проаналізувати виборчу кампанію 2020 року та надати поради щодо розвитку партійного осередку на міському рівні.  

До участі запрошуються представники політичних партій та виборчих штабів. Разом із експертами та консультантами, учасники вебінару проаналізують виборчу кампанію 2020 року, успішні кейси та помилки, допущені кандидатами та партіями. Зважаючи на останній досвід, ви винесете уроки ефективнішого використання фінансового, людського, матеріального та інших ресурсів під час виборчих перегонів. Ви також зможете зосередитися на тих напрямах партійної роботи, які допоможуть зробити партійній осередок більш успішним у період між виборами.   

Під час вебінару будуть обговорені наступні теми:  

  • Робота з виборцем на рівні міста.  
  • Ідентифікація свого прихильника та його залучення до партійної роботи.  
  • Аналіз виборчої кампанії 2020 та побудова стратегії роботи партійного осередку на наступний рік.   
  • Інструменти комунікації з населенням на округах. Особливості роботи з виборцями в місті.  
  • Контакт із виборцем через соціальні мережі.  

Тренери: Максим Колєсніков, політичний консульнант із понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній.
Тарас Бик, експерт із співпраці з органами державної влади, політичний консульнант з досвідом організації та проведення переможної виборчої кампанії для міського голови.

Орієнтовна тривалість вебінару – 1.5 - 2 години.   

  

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути