Школа Молодого Політика в місті Ізмаїл

Молодь
Старт
26
жовтня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення
Початок:
Кінець:

Аплікаційна форма

Харчування, лікування, тощо
Громадські / політичні інтереси
Будь ласка, дуже коротко дайте відповіді на наступні запитання
Наприклад, досягнення у навчанні, участь в діяльності громадських організаціях або політичних партіях, спорт, інше...
Зазначте, будь ласка, не менше трьох.
Зазначте, будь ласка, не менше трьох.
Ким Ви бачите себе...
Вкажіть Ваші три мрії
Мотивація
Зазначте Вашу мотивацію до 100 слів
Зазначте у форматі: ПІБ, телефон , е-мейл

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) запрошує до участі у програмі «Школа молодого політика» віком від 15 по 17 років з міста Ізмаїл.

Мета програми «Школа молодого політика» - підготовити випускників шкіл до активної участі в свої громадах та політичній діяльності. Надихнути та надати основні інструменти лідерства для виховання ефективних політичних лідерів націлених на розвиток своїх міст та регіонів України.

Школа включатиме:  практичні навчання для учасників, можливість побачити кращих тренерів та громадських експертів з політичного лідерства, сучасних комунікацій та особистого розвитку. Семінари передбачають високий рівень інтерактивності, утворення команд та роботу у групах над спільними проектами та виконанням домашніх завдань.

У рамках програми відбудеться серія дводенних навчальних семінарів на теми:

  • Вступ до політики та політична система України;
  • Лідерство та особистісний розвиток;
  • Сучасні комунікації та публічні виступи;
  • Вибори та виборча кампанія.

МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми. Всі семінари відбуватимуться у вихідні дні (субота-неділя).

Навчання безкоштовне, всі учасники будуть забезпечені харчуванням під час навчання, підручниками та навчальним приладдям.

Проект реалізується Міжнародним республіканським інститутом (IRI) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID).

Умови участі

До участі в програмі запрошуються школярі та випускники, активні, молоді та амбітні лідери які народилися з 1 січня 2002 року до 31 грудня 2004 року з міста Ізмаїл. До участі в програмі на конкурсній основі буде відібрано всього 22 особи

Подія проходить у рамках програми