Школа дебатів

Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
13
липня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення
Початок:
Кінець:

Міжнародний республіканський інститут в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку, у рамках програми для молоді запрошує  політичних та громадських лідерів, експертів, представників політичних партій та усіх майбутніх кандидатів у депутати до місцевих рад віком від 18 до 35 років до участі у навчальній програмі Школа дебатів.

Метою програми дебатів МРІ є розвиток потенціалу молоді та підвищення якості політичної дискусії, розвиток культури дебатів, критичного мислення та зменшення рівня політичного популізму в Україні.

Учасники програми візьмуть участь у Школі дебатів де матимуть можливість: навчитись працювати у команді; покращити ораторські здібності; навчитись відстоювати позицію; структурувати та презентувати власні ідеї і доносити їх до аудиторії; розвинути критичне мислення та навчитися протидіяти критиці; розвинути навички самопрезентації, самоконтролю та роботи з камерою. Кожні дебати будуть присвячені різним питанням місцевої, загальнонаціональної та міжнародної політики.

Формат навчання

 • До участі у програмі буде відібрано 64 учасника/ці з усіх куточків України. Навчання буде проведено у 4 регіонах: Схід, Захід, Центр та Південь.
 • Онлайн блок: більша частина теоретичного блоку буде викладена та пройдена учасниками протягом червня, де учасники познайомляться з тренерами та працюватимуть над завданнями дистанційно;
 • Блок дебатів: практичні завдання з публічних виступів та дебати буде проведено у липні; 
 • Другий етап: робота над вдосконаленням виступів та участі у дебатах, тренінги з політичного лідерства та майстерності й онлайн трансляція дебатів відбудеться для відібраних учасників програми 2019 та 2020 років у м. Київ в липні-серпні.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні детальна інформація щодо проведення заходів та дати будуть повідомлені відібраним учасникам.  

Дедлайн подачі 9 червня 2020 року включно. Аплікаційна форма доступна за посиланням: http://bit.ly/38fSOrp 
Після навчання у регіональних школах найкращі випускники програми матимуть можливість взяти участь у всеукраїнських політичних дебатах у Києві.

УМОВИ УЧАСТІ
Учасником/ницею може бути особа віком від 18 до 35 років, яка має намір взяти участь у місцевих виборах 2020 року, належить до політичної партії або молодіжної організації партії, або громадської організацїі з досвідом громадської та/або політичної діяльності від двох і більше років.

До участі у конкурсі запрошуються апліканти з Дніпропетровської, Полтавської, Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Хмельницької, Волинської, Закарпатської, Львівської,  Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та областей. 

Для участі у конкурсі необхідно:

 1. заповнити аплікаційну форму; 
 2. 2 контакти рекомендодавців; 
 3. записати відео до 30 секунд (на телефон або камеру) та відповісти на 2 питання: 
 • Чому мені важлива участь у програмі дебатів? 
 • Після місцевих виборів 2020 року я буду…
   

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути