Школа дебатів

Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
13
липня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення
Початок:
Кінець:

Аплікаційна форма

Відеозапис може бути в будь-якому форматі завантажений на Ваш YouTube канал, Google Drive, DropBox.
Вкажіть ПІП, телефон та електронну пошту двох рекомендодавців
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання не менше 700 знаків
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання не менше 700 знаків
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання не менше 700 знаків
Зазначте, будь ласка, по одному прикладу успішної та не успішної взаємодії в команді та Вашу роль.
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання не менше 700 знаків
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання не менше 500 знаків

Міжнародний республіканський інститут в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку, у рамках програми для молоді запрошує  політичних та громадських лідерів, експертів, представників політичних партій та усіх майбутніх кандидатів у депутати до місцевих рад віком від 18 до 35 років до участі у навчальній програмі Школа дебатів.

Метою програми дебатів МРІ є розвиток потенціалу молоді та підвищення якості політичної дискусії, розвиток культури дебатів, критичного мислення та зменшення рівня політичного популізму в Україні.

Учасники програми візьмуть участь у Школі дебатів де матимуть можливість: навчитись працювати у команді; покращити ораторські здібності; навчитись відстоювати позицію; структурувати та презентувати власні ідеї і доносити їх до аудиторії; розвинути критичне мислення та навчитися протидіяти критиці; розвинути навички самопрезентації, самоконтролю та роботи з камерою. Кожні дебати будуть присвячені різним питанням місцевої, загальнонаціональної та міжнародної політики.

Формат навчання

 • До участі у програмі буде відібрано 64 учасника/ці з усіх куточків України. Навчання буде проведено у 4 регіонах: Схід, Захід, Центр та Південь.
 • Онлайн блок: більша частина теоретичного блоку буде викладена та пройдена учасниками протягом червня, де учасники познайомляться з тренерами та працюватимуть над завданнями дистанційно;
 • Блок дебатів: практичні завдання з публічних виступів та дебати буде проведено у липні; 
 • Другий етап: робота над вдосконаленням виступів та участі у дебатах, тренінги з політичного лідерства та майстерності й онлайн трансляція дебатів відбудеться для відібраних учасників програми 2019 та 2020 років у м. Київ в липні-серпні.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні детальна інформація щодо проведення заходів та дати будуть повідомлені відібраним учасникам.  

Дедлайн подачі 2 червня 2020 року включно. Аплікаційна форма доступна за посиланням: http://bit.ly/38fSOrp 
Після навчання у регіональних школах найкращі випускники програми матимуть можливість взяти участь у всеукраїнських політичних дебатах у Києві.

УМОВИ УЧАСТІ
Учасником/ницею може бути особа віком від 18 до 35 років, яка має намір взяти участь у місцевих виборах 2020 року, належить до політичної партії або молодіжної організації партії, або громадської організацїі з досвідом громадської та/або політичної діяльності від двох і більше років.

До участі у конкурсі запрошуються апліканти з Дніпропетровської, Полтавської, Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Хмельницької, Волинської, Закарпатської, Львівської,  Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та областей. 

Для участі у конкурсі необхідно:

 1. заповнити аплікаційну форму; 
 2. 2 контакти рекомендодавців; 
 3. записати відео до 30 секунд (на телефон або камеру) та відповісти на 2 питання: 
 • Чому мені важлива участь у програмі дебатів? 
 • Після місцевих виборів 2020 року я буду…
   

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути