Що робити, щоб проект чи адвокаційна кампанія не провалилися? [вебінар]

Громадяни
Старт
21
квітня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) продовжує проводити серію онлайн навчань. У вівторок, 21 квітня 2020 року, МРІ в рамках Академії громадянина, проведе вебінар на тему «Що робити, щоб проект не провалився»?

Цей вебінар проводиться переважно для випускників Академії громадянина у Запорізький області, як експертна сесія, яка розкриє проблеми розроблених проектних ідей випускниками. Початок о 12:00. 

За допомогою вебінару учасники зможуть на реальних прикладах подивитись та проаналізувати свої проекти, передбачити причини, за якими вони не будуть реалізовані та переробити їх з метою успішної реалізації.

  1. Зазначений блок розроблений на підставі реальних проектів та адвокаті-кампаній, що не були реалізовані на підставі ідей учасників. Блок міститиме передумови, яким має відповідати проект, для того, щоб він мав шанс бути реалізованим за умови правильного планування та адвокасі.Що дає? За допомогою цього блоку учасники зможуть побачити проект з іншого боку, виявити помилки в своїх проектах, та, по можливості, виправити їх.
  2. Аналіз заінтересованих сторін. За допомогою цього блоку учасники зможуть більш повно проаналізувати сторони, які є в їх проектах і додати дії для реалізації проектів.
  3. Успішні переговори. Комунікація. За допомогою цього блоку учасники зможуть більш успішно вести переговори з партнерами та іншими заінтересованими сторонами.
  4. Загальні питання та правила адвокасі. Цей блок резюмуватиме перші два і буде висновком. В результаті цього блоку учасники зможуть звернути увагу на питання, які описані в їх проектах та прийняти рішення щодо перероблення проектів, щоб вони були реалістичними та реалізовуваними.

До участі у вебінарі запрошують громадські активісти, лідери віком від 18 років. Кількість учасників обмежена.

Для участі необхідно заповнити анкету до 20 квітня 2020 року включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренерка: Катерина Константинова, Голова ГО «Think Tank», керівниця представництва компанії «Інтертрайд Консалтинг».

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути

Інші події програми

Уточнюється
13 липня