«Пріоритети для місцевих депутатів в останні чотири місяці роботи» [вебінар]

Представники влади
Старт
24
червня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми для представників місцевої влади 24 червня 2020 року проведе вебінар на тему «Пріоритети для місцевих депутатів в останні чотири місяці роботи». Початок о 13:00 год. 

До участі у вебінарі запрошуються депутати місцевих рад, їх помічники, а також активна молодь та кандидати у депутати, які планують брати участь у місцевих виборах 2020 року.

Чинним депутатам цей вебінар буде корисний для розуміння того, як правильно розставити пріоритети своєї роботи в останні 4 місяці каденції та як збалансувати депутатську діяльність та підготовку до місцевих виборів, які відбудуться в жовтні 2020 року. Для майбутніх кандидатів на виборах вебінар допоможе дізнатися більше про депутатську діяльність, особливості бюджетного процесу, роботу з виборцями та помічниками депутата. 

Під час вебінару будуть обговорюватися наступні теми: 

  1. Робота в раді та її органах – розставляємо пріоритети 
  2. Виконання бюджетних програм та раціональний підхід до використання бюджетних коштів 
  3. Робота у виборчому окрузі: що можна встигнути 
  4. Управління та організація роботи команди депутата місцевої ради (робота з помічниками депутата) 

Тренери: Віктор Цуканов, депутат Бердянської міської ради. Наталія Сабліна, депутатка Первомайської міської ради, Секретарка Первомайської міської ради (2015 - 2016 роки). Обидва тренери є активними і відомими у своїх громадах та мають великий досвід депутатської роботи та організації виборчих кампаній. 

Учасники вебінару зможуть поставити запитання тренерам та обговорити важливі проблеми, що стосуються діяльності представників місцевого самоврядування під час карантину. 

Для участі необхідно заповнити анкету до 12:30 години, 24 червня 2020 року: https://bit.ly/2UW7Huu  

Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години. 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Місцева влада Переглянути