Персональний «SWOT аналіз» для аналізу сильних і слабких сторін кандидата в медіа [вебінар]

Молодь
Старт
05
червня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) продовжує серію онлайн навчань. У п’ятнцю, 5 червня 2020 року, МРІ в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему «Персональний «SWOT аналіз» для аналізу сильних і слабких сторін кандидата в медіа». Початок о 16:00.
Вебінар призначений для молодих політиків, майбутніх кандидатів на виборні посади, керівників штабів, учасників політичного процесу, громадських активістів, прес – служб та політичних піарників.

Ви розпочали свій шлях політика, очевидно, що ви вже маєте певні уявлення про формати, в рамках яких можна взаємодіяти зі ЗМІ, у вас є ідея про власну медіа-стратегію і медіа-карта. І напевно вже з’явилися ідеї для співпраці.  Підсилити вас на цьому шляху допоможуть не тільки досвід старших колег, допомога друзів, а й детальний  самостійний аналіз ваших особистих знань, вмінь та навичок, чітке розуміння сильних і слабких сторін, усвідомлення ризиків і прогнозування можливостей. Відтак, вам потрібен інструмент для роботи над собою. Таким може бути  SWOT-аналіз. 

Під час вебінару ми торкнемося таких питань: 

  • Початок роботи з медіа: визначаємо наші  слабкі і сильні сторони, ризики і можливості;
  • Прибираємо зайве в образі молодого політика, перевіряємо інформацію; 
  • 10 ключових висновків, які маємо зробити перед передвиборчою компанією; 
  • Практична робота над власними  кейсами;
  • Питання /відповіді.

Слухачі отримають практичні інструменти для ведення успішної політичної боротьби. 

До участі у вебінарі запрошують громадські та партійні активісти, лідери віком від 18 до 40 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 5 червня, до 12:00 включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовний тривалість вебінару – до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренерка вебінару: Олена Кваша, медіатехнолог з досвідом роботи в ЗМІ більше 10 років, тренерка з питань інституційного розвитку громадських організацій, основ медіаграмотності та зв'язків з громадськістю.
 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми