Мистецтво переговорів [вебінар]

Молодь
Старт
30
квітня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) продовжує онлайн навчання. У четвер, 30 квітня 2020 року, МРІ в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему «Мистецтво переговорів». Початок о 16:00.

Чим би ми не займалися - громадською роботою чи політикою, державними справами чи бізнесом, або навіть власними буденними справами – нам доводиться знаходити спільну мову та домовлятися, переговори є невід’ємною частиною нашого життя. Від уміння володіти мистецтвом переговорів залежить успіх наших справ та проектів.  Але, як  навчитися відстоювати власну точку зору, захищати свої інтереси, рішуче руйнувати спрямовані на нас маніпуляції і домагатися кращих умов, не псуючи при цьому відносин з людьми?

Щоб отримати відповіді на ці питання, запрошуємо Вас розглянути наступні теми під час навчання:

  • Структура переговорів;  
  • Я сторона переговорів: Яка моя позиція? Що я планую отримати в результаті переговорів?
  • Мій опонент. Що за його словами? Аргументи та заперечення;
  • Типи переговрів. Моя стратегія. Як налагодити взаємодію.  ( Інструменти переговорника);
  • Маніпуляції в переговорах. Як протистояти? Техніки впливу. Захист;
  • Онлайн переговори. Що врахувати?

На тренінгу ви дізнаєтесь, як простими методами діставатися ефективних результатів. Також ми поділимось з вами як обрати стратегію, які є тактики та як працює техніка «взаємовигідні переговори».

До участі у вебінарі запрошуються громадські та партійні активісти, лідери віком від 18 до 40 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 30 квітня до 12:00 2020 року. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.
Орієнтовний тривалість вебінару – до трьох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренери: Михайло Городок – політтехнолог з досвідом роботи 25 років, автор книжок з виборчих технологій.  Співпрацює з МРІ більше 16 років та Марина Ковальова – тренерка з ефективних коммунікацій та персонального розвитку, з 2002 року має  досвід роботи в ЗМІ, секторі B@B, співпраці з органами влади, а також досвід розробки та втілення проектів.  

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми

Інші події програми