Маріуполь: Форум Жіночої демократичної мережі

Представники влади
Старт
24
червня
Дата проведення

Український підрозділ Жіночої Демократичної Мережі (ЖДМ) проведе регіональний форму для депутаток місцевих рад. Форму, покликаний сприяти співробітництву та діалогу між учасниками, надасть жінкам-лідерам з регіонів можливість зустрітися один з одним, поділитися своїм успішним і неуспішним досвідом, а також поговорити про спільний досвід. Разом урядовці дізнаються від експертів про вплив децентралізації на роботу місцевих рад, кращі практики бюджетних процесів в місцевих радах, роль жінок у міжфракційних спілках у місцевих радах, а також про інструменти для відстоювання гендерних квот на виборах в статуті партії і виборчого законодавства.

Відповідно до офіційно затвердженого статуту Українського підрозділу ЖДМ, основною метою діяльності Мережі є сприяння розвитку жіночого потенціалу в суспільно-політичному житті, а саме: сприяння досягненню ґендерної рівності та відстоювання інтересів жінок в політичних структурах, покращення статусу жінки у суспільстві, забезпечення можливостей для зростання і розвитку жіночої свідомості. Виходячи з основної мети Мережі, її ціллю є:  забезпечення зв`язку між досвідченими та потенційними жінками-лідерами в Україні та за її межами за допомогою ініціативи динамічного наставництва. На основі принципу «жінки допомагають жінкам» Український підрозділ ЖДМ планує використовувати наставництво між досвідченими та потенційними жінками лідерками в Україні та закордоном, тренувати жінок до активної участі та політичному житті, відстоюванні питань гендерної рівності у діяльності партійних організаціях та виборчому законодавстві, екстенсивному просуванні залучення жінок до переговорів та прийняття рішень, особливо у запобіганні та урегулюванні конфліктів.

Жіноча демократична мережа, заснована в 2006 році Міжнародним республіканським інститутом, є глобальною мережею жінок-лідерів у політичній та громадській сфері, які з допомогою наставницької ініціативи залучають жінок до участі в політичних процесах та допомагають їм здобувати знання, необхідні для виявлення себе на провідних позиціях у владі, політичних партіях та громадянському суспільстві. ЖДМ активно працює в 61 країні в усіх частинах світу, зміцнюючи зв’язки між учасницями цієї глобальної мережі та пов’язуючи жінок зі своїми колегами, які ведуть аналогічну боротьбу та можуть поділитись передовим досвідом.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Місцева влада Переглянути