Майстерня лідерів громад

Громадяни
Старт
16
березня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення
Початок:
Кінець:

Аплікаційна форма

Чи є у Вас особливі потреби (вегетаріанство, без свинини, алергії, обмеження, тощо). Будь ласка, опишіть.
Будь ласка, вкажіть меншину.
Не більше 150 слів.
Не більше 100 слів.
Обґрунтуйте своє бажання участі у майстерні лідерів громад та подальшої співпраці у програмах International Republican Institute в Україні (не більше 300 слів).
Не більше 150 слів.
Три рекомендації (ім’я, прізвище, посада, організація, контактний номер, електронна адреса).

Міжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує лідерів громадських організацій та активних громадян з Рівного, Сєвєродонецька, Херсона, Генічеська, Великокопанівської ОТГ, Слов’янська, Бахмута, Андріївської ОТГ до участі в навчанні яке спрямоване на підготовку відповідальних та ефективних місцевих лідерів.

Ті місцеві лідери громадянського суспільства, які завершать початкову підготовку та успішно співпрацюватимуть з МРІ в рамках програми «Академія громадянина» в своєму місті, будуть рекомендовані до участі у програмах стажування за кордоном під егідою МРІ.

Всі зацікавлені кандидати зобов’язані відвідати дві навчальні сесії в Києві, а також завершити співпрацю з МРІ шляхом надання допомоги в організації та проведенні трьох сесій «Академії громадянина» у своєму місті в 2018 році.

Під час навчальних сесій буде розкрито питання запровадження реформ на місцях, мобілізації громадян, громадської думкою, публічних виступів, організації ефективних комунікацій. Також відбудуться зустрічі з лідерами думок, провідними експертами та державними службовцями.

  • І навчальна сесія відбудеться 16 – 17 березня
  • ІІ навчальна сесія відбудеться 23 – 24 березня

На конкурсній основі буде відібрано 20 учасників.   

Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ в Україні.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити Aплікаційну форму за посиланням до 25 лютого 2018 року включно.

Про результати відбору учасників буде повідомлено до 5 березня 2018 року. МРІ в Україні залишає за собою право не пояснювати причину відмови участі в програмі.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути