Майстерня лідерів громад

Громадяни
Старт
01
квітня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення
Початок:
Кінець:

Міжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує лідерів громадських організацій та активних громадян з Рівного, Сєвєродонецька, Херсона, Генічеська, Великокопанівської ОТГ, Слов’янська, Бахмута, Андріївської ОТГ до участі в навчанні яке спрямоване на підготовку відповідальних та ефективних місцевих лідерів.

Ті місцеві лідери громадянського суспільства, які завершать початкову підготовку та успішно співпрацюватимуть з МРІ в рамках програми «Академія громадянина» в своєму місті, будуть рекомендовані до участі у програмах стажування за кордоном під егідою МРІ.

Всі зацікавлені кандидати зобов’язані відвідати дві навчальні сесії в Києві, а також завершити співпрацю з МРІ шляхом надання допомоги в організації та проведенні трьох сесій «Академії громадянина» у своєму місті в 2018 році.

Під час навчальних сесій буде розкрито питання запровадження реформ на місцях, мобілізації громадян, громадської думкою, публічних виступів, організації ефективних комунікацій. Також відбудуться зустрічі з лідерами думок, провідними експертами та державними службовцями.

  • Дві навчальні сесії відбудуться у квітні

На конкурсній основі буде відібрано 20 учасників.   

Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ в Україні.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити Aплікаційну форму за посиланням до 15 березня 2018 року включно.

Про результати відбору учасників буде повідомлено до 25 березня 2018 року. МРІ в Україні залишає за собою право не пояснювати причину відмови участі в програмі.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути

Інші події програми

Уточнюється
13 липня