Херсон: Форум активних громадян

Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
11
жовтня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Запрошуємо всіх мешканців Херсону взяти участь у Форумі активних громадян, який відбудеться 11 жовтня 2018 року, в ході якого громадяни та представники місцевої влади будуть залучені до діалогу та спільної роботи над вирішенням проблем, що існують у місті.  Форум відбудеться з 9:00 до 14:30 у Херсонський художній музей ім. О. О. Шовкуненка, вул. Соборна, 34, м. Херсон.

Форум покликаний сприяти більш глибокій та всебічній співпраці між муніципальною владою та громадянами, зосереджуючись на конкретних питаннях, які вони прагнуть вирішити.  Завдяки такому активному спілкуванню представників влади та громадян, Форум сприятиме впровадженню більш прозорих і підзвітних процесів прийняття рішень.

Під час Форуму випускники Школи молодого політика та Академії громадянина – навчальних програм Міжнародного республіканського інституту з питань політики та громадянського суспільства – представлять пропозиції щодо реалізації громадських проектів, які вони хотіли б бачити на порядку денному в Херсоні.

Після цього учасники Форуму розділяться на робочі групи для подальшого обговорення проектних пропозицій та розробки планів дій щодо шляхів реалізації цих проектів у Херсоні.

Ключові промовці Форуму:

  • Олена Урсуленко, Секретар Херсонської міської ради
  • Майкл Дракмен, директор МРІ в Україні;
  • Юлія Сабатюк, голова правління Асоціації ОСББ «Лучани»;
  • Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України;
  • Сергій Данилов, заступник директора Центру близькосхідних досліджень, керівник проектів Української миротворчої школи по Херсонській області;
  • Тарас Бик, керівник програм МРІ та спеціаліст з проведення досліджень;

Форум активних громадян буде організовано Міжнародним республіканським інститутом (МРІ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  Під час Форуму МРІ також представить результати свого останнього опитування громадської думки в Херсоні.

Реєстрація для ЗМІ відкрита до 10 жовтня.

Форум активних громадян є безкоштовним та відкритим для громадськості.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Місцева влада Переглянути
Подія проходить у рамках програми

Інші події програми