Кава з Юлією Вусенко

Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
01
жовтня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

У четвер, 1 жовтня, о 16:00 годині запрошуємо на каву з Юлією Вусенко в рамках ініціативи Міжнародного республіканського інституту (МРІ) Кава з політиком / Coffee & Politics.

Лінк для реєстрації: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_niKpcaOdRcqVZUei9MsaXw

Юлія Вусенко є депутаткою Луцької міської ради. У 2015-2017 роках працювала секретарем Луцької міської ради, а у лютому-березні 2017 року виконувала обов'язки Луцького міського голови. Юлія є координаторкою північного регіону Української жіночої демократичної мережі, мета якої сприяти політичній освіті жінок і їх залученості до політичної діяльності. Юлія Вусенко приймає участь у місцевих виборах 2020 року.

Ініціатвиа Кава з політиком / Coffee&Politics передбачає серію онлайн розмов із політиками, лідерами політичних партій, народними депутатами України, кандидатами на посади міських голів, з одного боку, громадськими та партійними активістами, і громадянами, з іншого боку. Ви матимете можливість поспілкуватися із запрошеним гостем про політику та її вплив на життя людей. Запрошені політики спробують зруйнувати міфи та стереотипи щодо політиків, обговорять програмні засади партій, методи роботи з виборцями, вартість «входження» в політику, а також про те, чи існує дискримінація в політиці.

Учасники онлайн бесід матимуть можливість поставити запитання запрошеному гостю. Загальна тривалість розмови – 2-2.5 години.

Модератори: Максим Колєсников, політичний експерт, політтехнолог, з понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній для кандидатів та політичних партій на місцевому та національному рівнях. Представник МРІ – В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ.

Контактні особи у разі виникнення питань: В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ, vlipetskiy@iri.org; Вікторія Шилюк, асистентка програми для політичних партій МРІ, vshylyuk@iri.org.

Ініціатива Кава з політиком / Coffee&Politics впроваджується Міжнародним республіканським інститутом за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).

Партнери програми