Кава з політиком / Coffee & Politics

Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
06
серпня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) у рамках ініціативи  #DefineYourFuture запускає проект Кава з політиком / Coffee & Politics.

Лінк для реєстрації.

Проект передбачає цикл онлайн розмов із політиками, лідерами політичних партій, народними депутатами України, кандидатами на посади міських голів, з одного боку, та громадськими та партійними активістами, і громадянами, з іншого боку. Ви, як небайдужий громадянин, матимете можливість поспілкуватися із запрошеним гостем про політику та її вплив на життя людей. Запрошені політики спробують зруйнувати міфи та стереотипи щодо політиків, обговорять програмні засади партій, методи роботи з виборцями, вартість «входження» в політику, а також про те, чи існує дискримінація в політиці. 

Учасником першої зустрічі буде Віктор Трегубов – cпівзасновник та член політичної ради партії «Демократична Сокира», відомий український журналіст, блогер, публіцист та громадсько-політичний діяч.  

Модератор – Максим Колєсников, політичний експерт, політтехнолог, з понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній для кандидатів та політичних партій на місцевому та національному рівнях.  

Представник МРІ – В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ. 

Учасники онлайн бесіди матимуть можливість поставити питання запрошеному гостю. Загальна тривалість зустрічі – 2-2.5 години.  

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути