Кава з Антоном Геращенком

Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
24
вересня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

У четвер, 24 вересня о 16:00 годині запрошуємо на каву з Антоном Геращенком у рамках ініціативи Міжнародного республіканського інституту (МРІ) Кава з політиком / Coffee & Politics.

Лінк для реєстрації: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_L9huUrvaSNSJNhEwL-fCKQ 

Антон Геращенко, український громадський і політичний діяч. Учасник програм і навчальних поїздок МРІ,  випускник і спікер Академії політичного лідерства МРІ. Антон був депутататом Харківської міської ради (2002 – 2006 роки), народний депутат України VIII скликання, заступник Міністра внутрішніх справ.  

Ініціатвиа Кава з політиком / Coffee&Politics передбачає серію онлайн розмов із політиками, лідерами політичних партій, народними депутатами України, кандидатами на посади міських голів, з одного боку, громадськими та партійними активістами, і громадянами, з іншого боку. Ви матимете можливість поспілкуватися із запрошеним гостем про політику та її вплив на життя людей. Запрошені політики спробують зруйнувати міфи та стереотипи щодо політиків, обговорять програмні засади партій, методи роботи з виборцями, вартість «входження» в політику, а також про те, чи існує дискримінація в політиці. 

Учасники онлайн бесід матимуть можливість поставити запитання запрошеному гостю. Загальна тривалість розмови – 2-2.5 години.   

Модератори: Максим Колєсников, політичний експерт, політтехнолог з понад 15 річним досвідом організації та проведення виборчих кампаній для кандидатів та політичних партій на місцевому та національному рівнях. Представник МРІ – В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ.   

Контактні особи у разі виникнення питань: В’ячеслав Ліпецький, керівник програми для політичних партій МРІ, vlipetskiy@iri.org; Вікторія Шилюк, асистентка програми для політичних партій МРІ, vshylyuk@iri.org. 

Ініціатива Кава з політиком / Coffee&Politics впроваджується Міжнародним республіканським інститутом за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).  

Партнери програми