Інструменти адвокаційної кампанії та акції прямої дії для громадських активістів [вебінар]

Громадяни
Старт
04
червня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) 4 червня 2020 року о 15:00 в рамках Академії громадянина проведе експертну сесію на тему "Інструменти адвокаційної кампанії та акції прямої дії для громадських активістів".

На цьому вебінарі буде розглянуто види інструментів адвокасі та окремо буде приділено увагу акціям прямої дії та масовим заходам, роз’яснено види масових заходів та акцій прямої дії та різницю між ними, приведено приклади різних акцій прямої дії на рівні України та міжнародний досвід

Протягом вебінару будуть описані види акцій прямої дії. Учасники дізнаються, в чому вони відрізняються один від іншого, дізнаються про характерні риси кожного із видів. Наприклад, акція, перфоманс, флешмоб, демонстрації, марши, пікети, хеппенінг і ін.

  • Де різниця між адвокасі та мистецтвом? Яким чином використовувати мистецтво в адвокасі. Будуть наведені приклади акцій, що проводились під час карантину, що може надихнути учасників та організацію власних акцій.
  • Приклади: мітинг іграшок, інсталяція до акції для впровадження системи Прозоро в Запоріжжі,  акція Демократичної сокири у Києві в квітні 2020, та багато іншого. 
  • Вправи для того, щоб брати ідеї для вуличних акцій. Загальні правила мозкового штурму.
  • Окремо буде розглянуто приклад інформаційної кампанії із відкриття уявного торгового центру в Європі.

До участі у вебінарі запрошують громадські активісти, лідери віком від 18 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 3 червня 2020 року включно, за посиланням: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_ehcr7WkUQ-6Gr-fJyifZQA. 

Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовна тривалість вебінару до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренерка: Катерина Константинова, Голова ГО "Аналітичний центр "Стратегія", керівниця консалтингової компанії "Гетьман Консалтинг".

 

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути