Хмельницький: Форум активних громадян

Представники влади
Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
27
жовтня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Запрошуємо всіх мешканців Хмельницького взяти участь у Форумі активних громадян, який відбудеться 27 жовтня 2017 року, в ході якого громадяни та представники місцевої влади будуть залучені до діалогу та спільної роботи над вирішенням проблем, що існують у місті.  Форум відбудеться з 9:00 до 15:50 у великій залі, Хмельницької дитячої школи мистецтв, вул. Гагаріна, 3-А, м. Хмельницький. Форум активних громадян є безкоштовним та відкритим для громадськості.

Форум покликаний сприяти більш глибокій та всебічній співпраці між муніципальною владою та громадянами, зосереджуючись на конкретних питаннях, які вони прагнуть вирішити.  Завдяки такому активному спілкуванню представників влади та громадян, Форум сприятиме впровадженню більш прозорих і підзвітних процесів прийняття рішень.

Під час Форуму випускники Школи молодого політика та Академії громадянина – навчальних програм Міжнародного республіканського інституту з питань політики та громадянського суспільства – представлять пропозиції щодо реалізації громадських проектів, які вони хотіли б бачити на порядку денному в Хмельницькому.

Після цього учасники Форуму розділяться на робочі групи для подальшого обговорення проектних пропозицій та розробки планів дій щодо шляхів реалізації цих проектів у Хмельницькому. 

Ключові промовці Форуму:

  • Майкл Дракмен, Директор МРІ в Україні;
  • Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України;
  • Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій;
  • Андрій Саук, співзасновник Школи ефективного ОСББ, еко-активіст;
  • Тарас Бик, керівник програм МРІ та спеціаліст з проведення досліджень;
  • Представник Хмельницької міської ради.

Форум активних громадян буде організовано Міжнародним республіканським інститутом (МРІ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  Під час Форуму МРІ також представить результати свого останнього опитування громадської думки в Хмельницькому.

Реєстрація для ЗМІ відкрита до 26 жовтня.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути
Подія проходить у рамках програми
Місцева влада Переглянути
Подія проходить у рамках програми

Інші події програми

Уточнюється
13 липня
Уточнюється
13 липня
Уточнюється
13 липня