Друга всеукраїнська школа дебатів МРІ (Дніпро)

Політичні партії
Молодь
Старт
23
травня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення
Початок:
Кінець:

Аплікаційна форма

Відеозапис може бути в будь-якому форматі завантажений на Ваш YouTube канал, Google Drive, DropBox.
Рекомендаційний лист повинен бути з підписом та контактною інформацією рекомендодавця.
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання не менше 700 знаків
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання не менше 700 знаків
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання не менше 700 знаків
Зазначте, будь ласка, по одному прикладу успішної та не успішної взаємодії в команді та Вашу роль.
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання не менше 700 знаків
Будь ласка, дайте розгорнуті відповіді на наступні запитання не менше 500 знаків

Важлине оновлення!

У зв’язку з забороною проведення масових заходів у країні Міжнародний Республіканський Інститут прийняв рішення перенести Школу Дебатів у Дніпрі (орієнтовно на 23-24 травня). Дедлайн подачі заявок продовжено до 29 квітня. Прохання усім хто не до кінця заповнив форму і не виконав усіх вимог заповнити форму повністю, в іншому разі заявка не буде допущена до конкурсу.

Міжнародний республіканський інститут в Україні International Republican Institute (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), у рамках програми для молоді запрошує до участі у навчанні та дебатах політичних та громадських лідерів, експертів, представників політичних партій віком від 18 до 35 років.

Метою програми дебатів МРІ є розвиток потенціалу молоді та підвищення якості політичної дискусії, розвиток культури дебатів, критичного мислення та зменшення рівня політичного популізму в Україні.

Учасники програми візьмуть участь у Школі дебатів де матимуть можливість: навчитись працювати у команді; покращити ораторські здібності; навчитись відстоювати позицію; структурувати та презентувати власні ідеї і доносити їх до аудиторії; розвинути критичне мислення та навчитися протидіяти критиці; розвинути навички самопрезентації, самоконтролю та роботи з камерою.

До участі у програмі буде відібрано 64 учасника/ці з усіх куточків України. Кожні дебати будуть присвячені різним питанням місцевої, загальнонаціональної та міжнародної політики.

Навчання відбуватиметься у м. Дніпро (23-24 травня) для учасників з Дніпропетровської, Полтавської, Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької областей.

Після навчання у регіональних школах найкращі випускники програми матимуть можливість взяти участь у всеукраїнських політичних дебатах у Києві.

Витрати пов’язані з навчанням, проживанням та харчуванням покриваються МРІ у рамках програми. Проїзд на всіх етапах програми є внеском учасників.

Дедлайн подачі - 29 квітня 2020 року включно.

УМОВИ УЧАСТІ

Учасником/ницею може бути особа віком від 18 до 35 років, яка має намір взяти участь у місцевих виборах 2020 року, належить до політичної партії або молодіжної організації партії, або громадської організацїі з досвідом громадської та/або політичної діяльності від двох і більше років.

Для участі у конкурсі необхідно:

  • - заповнити аплікаційну форму;
  • - подати рекомендаційний лист;
  • - записати відео до 30 секунд (на телефон або камеру) та відповісти на 2 питання:
    • Чому мені важлива участь у програмі дебатів?
    • Після місцевих виборів 2020 року я буду...

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Подія проходить у рамках програми
Політичні партії Переглянути