#DefineYourFuture – Як стати депутатом за 300 грн [вебінар]

Політичні партії
Молодь
Громадяни
Старт
25
червня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), 25 червня проведе другий вебінар в рамках ініціативи #DefineYourFuture - «Як стати депутатом за 300 грн». Початок о 16:00 год. 

До участі у вебінарі запрошуються представники політичних партій, громадські активісти, активна молодь та кандидати у депутати, які планують брати участь у місцевих виборах 2020 року. 

Ви зможете зрозуміти наскільки важливими є гроші, як ресурс, у досягненні Ваших політичних цілей. Крім того, Ви усвідомите, які особисті якості найкраще допоможуть Вам не тільки стати представником органу місцевого самоврядування, але і знайти вектор подальшого розвитку як особистості. Під час вебінару, на практичних кейсах буде розглянуто головні передумови, які допоможуть Вам перемогти на виборах, стати успішним депутатом та розвивати Вашу громаду.  

Теми для обговорення:  

  • Що таке місцева політика 
  • Компетенції політика нової формації  
  • Як перемогти на виборах з мінімальними фінансами  
  • Практичні кейси переможних виборчих кампаній 

Тренер – Андрій Саук, експерт з питань житлово-комунального господарства, депутат Броварської міської ради. Без політичного досвіду і спонсорів, Андрій зайняв третє місце на виборах 2015 року на посаду міського голови і став депутатом Броварської міської ради. Він змотивував ще трьох людей, які також стали депутатами. У 2020 році, Андрій планує перемогти на виборах Броварського міського голови. 

Для участі необхідно заповнити анкету до кінця дня 24 червня 2020 року: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_4BNVuokNR2u8Kmr3lUqxfg 

Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару –1,5 години. 

#DefineYourFuture/#ВизначайСвоєМайбутнє - це ініціатива Міжнародного республіканського інституту в Україні, спрямована на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініціатива включає навчальні онлайн семінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах.   

Партнери програми