Чернівці: Технічний аспект утримання будинку та облік комунальних послуг

Громадяни
Старт
21
квітня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Створення ОСББ розглядається як важливий крок у напрямку зміцнення місцевого самоврядування по всій Україні. У той час як об'єднання співвласників багатоквартирних будинків існували в Україні протягом багатьох років, однак увагу всієї країни це питання привернуло лише після прийняття у 2015 році нового Закону про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку.  

Хоча багато українців ще не визначилося із створенням житлових об'єднань, дані муніципального опитування МРІ свідчать, що більшість членів створених ОСББ вважають, що ця реформа допомогла їм вирішити проблеми їхніх будинків.

Враховуючи те, що держава приділяє реформі ОСББ дедалі більшу увагу, МРІ надає підтримку місцевому громадянському суспільству і місцевим осередкам політичних партій з метою підвищення обізнаності про те, як створити і зареєструвати ОСББ і як прозоро та правильно управляти його фінансами та діяльністю.

Даний захід проводить Міжнародний республіканський інститут у рамках програми «Ефективне впровадження реформи ЖКГ». Семінар відбудеться для ініціативних груп та мешканців міста, громадських організацій, представників ЗМІ, які залучені до процесу створення ОСББ.

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути