9 з половиною кроків для ефективної громадської кампанії [вебінар]

Громадяни
Старт
09
червня
Період набору
Реєстрація з:
Реєстрація по:
Дата проведення

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) 9 червня 2020 року о 15:00 в рамках Академії громадянина проведе експертну сесію на тему «9 з половиною кроків для ефективної громадської кампанії».

Вебінар присвячений покроковому аналізу як будувати ефективні громадські кампанії, в ході якого будуть вивчатися реальні приклади в Україні та світі. Учасники розберуться що таке суспільний інтерес, як правильно розбирати проблему на цеглинки, для кого вони мають сформулювати її рішення, як правильно налагодити комунікацію кампанії та залучення громадськості, чого краще не мати справи із деякими союзниками та які ненасильницькі методи прямого тиску можна використовувати в тих чи інших ситуаціях.

Приклади, які будуть надані в ході вебінару в Україні:

  • кампанії протидії расизму, ксенофобії та дискримінації
  • всеукраїнської АнтиТабачної студентської кампанії
  • Помаранчевої Революції
  • кампанії за ухвалення закону про доступ до публічної інформації
  • кампанії за збереження Протасового яру та інші

Приклади в світі:

  1. екологічної кампанії проти перевезення ядерних відходів (Німеччина)
  2. ненасильницький спротив Ганді (Індія)
  3. італійська забастовка (Італія)
  4. громадської кампанії за альтернативну службу в армії (Швеція)
  5. правозахисної кампанії #FreeThemAll (Туркменістан)
  6. кампанії проти поліцейського свавілля (США)

Лекторка вебінару Олександра Матвійчук – правозахисниця, яка працює над захистом прав людини в Україні  та країнах колишнього пострадянського простору. Має досвід створення горизонтальних структур для масового залучення людей до правозахисної діяльності в умовах тотального наступу влади на права та свободи, а також кількарічну практику документування порушень в ході війни. Разом із командою створила низку ініціатив, серед яких, ініціатива Євромайдан SOS для надання правової та іншої допомоги переслідуваним людям під час Революції Гідності, глобальна акція #SaveOlegSentsov (зараз #PrisonersVoice) для звільнення заручників Кремля в окупованому Криму та на Донбасі та інші.

До участі у вебінарі запрошують громадські активісти, лідери віком від 18 років. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету до 8 червня 2020 року включно, за посиланням: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_t6LdnDejRAerHpx1HFl2HA.

Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.

Орієнтовна тривалість вебінару до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Партнери програми

Подія проходить у рамках програми
Громадськість Переглянути